Sesje Ślubne

Ślub to niezwykły moment. Pełen uczuć i emocji. Wasza miłość, radość Waszych bliskich… Jako fotograf staram się zatrzymać to wszystko w kadrze, aby zdjęcia były nie tylko pamiątką tej uroczystości, ale prawdziwym, wzruszającym wspomnieniem.

Staram się aby nie tylko zdjęcia, ale również ich oprawa były najwyższej jakości. Odbitki wykonuję w profesjonalnym labie, gdzie kolor jest zawsze odwzorowywany dokładnie tak, jak zaplanowałam. Płyty maja spersonalizowany dla Was nadruk, a zdjęcia zamknięte są w unikalnym, ręcznie ozdabianym pudełku. Zwieńczeniem wszystkiego są fotoalbumy, które są najbardziej elegancką i trwałą formą prezentacji zdjęć.

 

 

Zdaję sobie sprawę, że znalezienie odpowiedniego fotografa jest nie lada wyzwaniem. Na co zwrócić uwagę?

 

1. zapytajcie znajomych o ich doświadczenia – na pewno będą mieli wiele ważnych uwag.

2. oglądajcie zdjęcia różnych fotografów – każdy ma swój styl, zobaczcie co Wam odpowiada, co się najbardziej podoba.

3. porozmawiajcie z fotografami, których zdjęcia Wam się podobają, zobaczcie jaki mają styl pracy, czy podobają Wam się jako ludzie (między fotografem a fotografowanym powinna być pozytywna relacja – to naprawdę widać na zdjęciach!)

4. dowiedzcie się dokładnie co wchodzi w cenę – czy otrzymacie jedynie odbitki, czy też może pliki ze zdjęciami. To ważne, jeśli będziecie chcieli zrobić np. dodatkowy komplet odbitek dla rodziny.

5. poproście o umowę do wglądu – taka umowa jest ważna, bowiem daje Wam pewność, że fotograf musi wywiązać się z jej wszystkich warunków.

6. poproście fotografa o pokazanie pełnego materiału z sesji, a nie tylko portfolio, czyli wybranych najlepszych ujęć z wielu ślubów. Łatwiej jest zgromadzić 50 ciekawych zdjęć z 10 ślubów, niż trzymać równy, wysoki poziom podczas całego zlecenia.

7. porozmawiajcie z fotografem o tym na ile jest elastyczny – czy macie wgląd w to jakie ujęcia znajdą się z albumie, czy uwzględni Wasze specyficzne potrzeby i życzenia.

… a kiedy już zapadnie decyzja, słuchajcie uwag wybranego fotografa. Pokieruje Was swoim doświadczeniem tak, aby Wasz wyjątkowy dzień wyglądał również wyjątkowo i pięknie na zdjęciach :) Bawcie się dobrze :)

 

 

Jeśli spodobał się Wam mój styl i chcielibyście dowiedzieć się więcej o fotografii ślubnej w moim wykonaniu to:

– sprawdźcie moją dostępność w wybranym terminie w zakładce Kalendarz.

– jeśli jestem wolna, prześlijcie mi maila z planowaną datą Ślubu a skontaktuję się z Wami i odeślę szczegółową ofertę w PDF, w której oprócz proponowanych pakietów znajdziecie zapewne wiele odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące naszej współpracy :)

– zapraszam oczywiście do mojego atelier, ponieważ nic nie zastąpi przeglądania albumów, przy filiżance kawy – z chęcią poznam Was i usłyszę więcej o planowanym Ślubie :)

 

logowww