Opinie

Przezdolna Pani fotograf o wyjątkowym spojrzeniu na świat, w szczególności na kobiety! :) Jestem zakochana w jej pracach, polecam gorąco! :)

www.colette.com.pl

Colette

Z Paulinką poznaliśmy się przy charytatywnej sesji narzeczeńskiej, po której już bez cienia wahania powiedziałam: to ona!

Dlaczego? Bo jej serdeczny uśmiech przełamuje wszelkie lody a zdjęcia wypełniają serce pastelową radością.

Nie wyobrażamy sobie dnia naszego ślubu bez niej… nie byłoby tak cudnie :)

 

 

Lidia & Bartosz

Spotkanie z Pauliną to fantastyczna podróż, którą mieliśmy okazję z Nią odbyć podczas Naszego najważniejszego wydarzenia w życiu – ślubu, a następnie sesji. Dzięki niej najbardziej zapierający się Pan młody przed zdjęciami nie jest w stanie jej odmówić, a ona w niezwykły sposób potrafi do zdjęć zachęcić i dostrzec momenty, w których człowiek nawet nie jest w stanie zdać sobie sprawy ze jest fotografowany. To jest po prostu piękne – jej fotografia jest subtelna , dyskretna a efekty olśniewające.

Mamy nadzieję, ze pojawi się jeszcze wiele momentów w życiu, w których będziemy mogli do niej wrócić .

Polecamy z całego serca !

Beata

W dniu naszego ślubu była prawie jak druhna, a jednocześnie bardzo dyskretna, z wyczuciem i odpowiednim chłodnym profesjonalizmem. Zdjęcia sprostały naszym oczekiwaniom, jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się, że to właśnie Paulinę ciągnęliśmy do Poznania przez połowę Polski do nas.

Jako zapaleni fotografowie jesteśmy wymagający, dlatego tym bardziej z czystym sercem innym możemy polecić akurat Drozdaimmagine :-)

Marta & Seba

„Niesamowita kobieta! Wprowadza przyjemną atmosferę,jest zabawna, Pauliny adhd wpływa bardzo pozytywnie podczas sesji – zero stresu i jest przede wszystkim utalentowana. Zrobiła ze mnie anioła :) Na 1 wspólnej sesji się nie zakończy!”

Klaudia

„Niesamowita kobieta z wielką pasją i jeszcze większym talentem.Spotkanie z Pauliną to nieopisana przyjemność.Polecam! Warto jak u mało kogo!!”

Karolina

„Niesamowita kobieta! Tęskniłam za taką dawką subtelności, jaką zagwarantowała mi Paulina i jej spojrzenie na kobiety! Dziękuję Kochana i będę do Ciebie wracać jak tylko pozwoli nam czas :*”

Marta

„Wspaniała współpraca, śliczne, delikatne, kobiece zdjęcia, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wybierzemy się razem na sesję”

Klara

„Przekochana i niezwykle ciepła kobieta, która jak nikt inny kogo do tej pory spotkałam dostrzega najbardziej skrywane tajemnice kobiecego „ja”. Jej prace ukazują pełen profesjonalizm i fotograficzne doświadczenie. Kto tak zrozumie kobietę jak inna kobieta? Wspaniała.. chce więcej! :)”

Justyna

„Kochana, utalentowana! O wszystkim pomyśli i o wszystko zadba! :) Paulina Jest bardzo profesjonalna, widać, ze sesje to jej konik, a fotografię ma w małym paluszku, podziwiam ją jak zmienia te wszystkie obiektywy, a współpraca z nią to czysta przyjemność! Nigdy nie mam dość, mogłabym więcej i więcej..po zdjęciach z Pauliną czuję, że fotografia to mój świat i czuję się spełniona. Dziękuję za to i liczę na kolejne równie owocne współprace”

Klaudia

„To już moja druga współpraca z Pauliną i szczerze powiem, najlepsza sesja w moim portfolio. Cudowne przygotowanie, dopracowany każdy szczegół. Czy polecam? Zdjęcia mówią same za siebie.”

Klara