Fotografia ślubna,  Sesje

Marta + Kuba {Ślubnie}

Patrząc na zimową aurę za oknem, zatęskniłam troszkę za wiosną, bo to chyba moja ukochana pora roku. Na tęsknotę najlepsze są piękne obrazy, przywołujące ciepłe wspomnienia, a niewątpliwie takie towarzyszyły temu ślubowi. Odbył się w maju, w Elblągu.
Pierwsze kilka zdań wymienione z Martą i Kubą – i wiedziałam, że nadajemy na wspólnych falach :) Nie wiem, czy wiecie jak fajnie jest, gdy uda się nawiązać tą nić porozumienia – praca wtedy jest prawdziwą przyjemnością, emocje same się łowią w obrazy a ja mogę fotografować i fotografować i fotografować… :)

Makijaż: Szminka – Studio wizażu

A oto kilka słów od Marty i Kuby, jakie otrzymałam na zakończenie naszej współpracy :*
„Znakomita osoba i fotografka !
Dziękujemy Ci bardzo za tak piękne zdjęcia z naszego ślubu i sesji. Będzie to dla nas największa pamiątka po która nie raz sięgniemy by przywołać wspomnienia i emocje które towarzyszyły nam w tym dniu.
Twoja dyskretna praca, pozwoliła nam i naszym gościom zapomnieć o tym, że jest z nami na weselu fotograf, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.
DZIĘKUJEMY”

A teraz zapraszam już do obejrzenia zdjęć :)

Collage 1 Collage 2 Collage 3 Collage 4 Collage 5 Collage 6 Collage 7 Collage 8 Collage 9 Collage 10 Collage 11 Collage 12 Collage 13 Collage 14 Collage 15 Collage 16 Collage 17 Collage 18Collage 19

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *