Marta + Kuba {Ślubnie}

09.02.2015

Patrząc na zimową aurę za oknem, zatęskniłam troszkę za wiosną, bo to chyba moja ukochana pora roku. Na tęsknotę najlepsze są piękne obrazy, przywołujące ciepłe wspomnienia, a niewątpliwie takie towarzyszyły temu ślubowi. Odbył się w maju, w Elblągu.
Pierwsze kilka zdań wymienione z Martą i Kubą – i wiedziałam, że nadajemy na wspólnych falach :) Nie wiem, czy wiecie jak fajnie jest, gdy uda się nawiązać tą nić porozumienia – praca wtedy jest prawdziwą przyjemnością, emocje same się łowią w obrazy a ja mogę fotografować i fotografować i fotografować… :)

Makijaż: Szminka – Studio wizażu

A oto kilka słów od Marty i Kuby, jakie otrzymałam na zakończenie naszej współpracy :*
„Znakomita osoba i fotografka !
Dziękujemy Ci bardzo za tak piękne zdjęcia z naszego ślubu i sesji. Będzie to dla nas największa pamiątka po która nie raz sięgniemy by przywołać wspomnienia i emocje które towarzyszyły nam w tym dniu.
Twoja dyskretna praca, pozwoliła nam i naszym gościom zapomnieć o tym, że jest z nami na weselu fotograf, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.
DZIĘKUJEMY”

A teraz zapraszam już do obejrzenia zdjęć :)

Collage 1 Collage 2 Collage 3 Collage 4 Collage 5 Collage 6 Collage 7 Collage 8 Collage 9 Collage 10 Collage 11 Collage 12 Collage 13 Collage 14 Collage 15 Collage 16 Collage 17 Collage 18Collage 19