{Lidia i Bartek}

06.01.2014

Po bardzo, bardzo długiej przerwie w publikowaniu materiałów ślubnych, zgodnie z obietnicą zaczyna się nadrabianie… Nawet nie macie pojęcia ile zdjęć czeka na moim dysku na swoją kolej. Skoncentrowałam się jednak na tym, aby jak najprędzej trafiły we właściwe ręce, także wszystkie zdjęcia, które niebawem zobaczycie cieszą już oczy rodzin i przyjaciół „moich par”.

Wiedziałam, że to nadrabianie rozpocznę właśnie od Ślubu Lidii i Bartka. Muszę przyznać, że mam ogromne szczęście do ludzi – spotykam takich właśnie cudownych, ciepłych, z których spotkanie mogłabym zaznaczyć na swojej mapie życia jako coś fajnego i istotnego. Lidia i Bartek, oraz ich rodzina i znajomi to właśnie tacy ludzie. Poznanie Was było dla mnie ogromną przyjemnością – i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz :)

Ślub i wesele było – licząc ilość gości – można by powiedzieć, skromne. Jednak jednocześnie tak radosne, wzruszające i pięknie przygotowane, że zaliczam je do moich ulubionych w tym sezonie. Absolutnie fenomenalny pierwszy taniec, przepięknie przygotowane wszystkie dodatki, detale (zwróćcie uwagę na kolor lakieru, buty, bukiety… czapki z głów!). Jednak nawet najpiękniejsze detale są niczym w porównaniu do miłości tych dwojga ♥

 

 

wesele: Sielanka|Kozi Dwór w Gietrzwałdzie
makup: Marzena Tarasiewicz|Makeupownia

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23