Podróże,  Restauracje

Kawkowo – relaks z duszą

Jest takie miejsce, w którym możesz poczuć się nie jak gość, a jak domownik. Możesz poczuć gościnność i ciepło. Czas płynie wolniej, więc niezależnie, czy przybyłeś tu na warsztaty jogi (jak ja), czy po prostu odetchnąć pełną piersią, odnajdziesz swoje miejsce. Na czytanie książki w hamaku, picie kawy z kardamonem na tarasie, czy spacery po niebywale ciekawej okolicy.


Kawkowo.


Obiecałam podzielić się większą ilością zdjęć – oto i one. Jest nie tylko kulinarnie – chciałam Wam pokazać również jak piękne są okolice, jak gościnny jest Dom. Jeśli wpadnie Wam do głowy wybrać się tam na te wakacje – to mam raczej złą wiadomość – nie ma terminów na 2018 rok. Ale dobra jest taka, że od czasu są tam organizowane różne wydarzenia i warsztaty – i w ten sposób można to miejsce odwiedzić :)

Tyle w samym Kawkowie. Natomiast jeśli wybierzecie się na spacer po okolicy znajdziecie kilka nie mniej magicznych miejsc :)

Świetne miejsce na restet z dala od cywilizacji. Ogromy plus za wegetariańską i wegańską kuchnię (i to z wysokiej półki!). Nie nastawiaj się jednak na wilkei luksusy, spa, i pałace. To piękna Warmińska wieś. Ale jednak wieś :)
Paulina
Mamy Restauracje

Nasza ocena:

4.3/5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *