Fotografia ślubna,  Produkty

Fotoalbumy ślubne

Dostaję sporo pytań dotyczących ślubnych albumów jakie daję „moim” parom. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam przykładowe albumy, a konkretnie album Joanny i Łukasza, których serdecznie pozdrawiam :)

Czy fotoksiążka i fotoalbum to to samo?

Nie. To nawet w przybliżeniu nie to samo :) Kilka różnic: fotoksiążka wykonana jest jak książka – karty są giętkie, cienkie, drukowane najczęściej na kredowym papierze. W przypadku fotoalbumu mamy do czynienia z bardzo grubymi (800 g/m2) kartami. Są one naświetlane na papierze fotograficznym (jedwab lub metalik), także ich jakość jest o niebo lepsza :) Ciekawskich zapraszam do mnie gdzie pokażę jeden i drugi produkt dla porównania.

Z jakiego programu korzystam projektując fotoalbumy?

Wszystkie fotoksiążki to moje autorskie projekty. Każdy album jest inny i dla każdego dopasowuję styl. Nie znajdziecie tych rozkładówek w szablonach wykonawców fotoksiążek i fotoalbumów. Nie znajdziecie też dwóch takich samych fotoalbumów, bo dbam o to by każdy z nich był wyjątkowy.

Czy możemy mieć „grubszy” fotoalbum?

Standardowo fotoalbum ma 20 stron (czyli 10 rozkładówek). Przesyłając Wam projekt do akceptacji zawsze robię kilka rozkładówek więcej. Głównie dlatego abyście mieli komfort w wyborze tych, które podobają się Wam najbardziej. Jeśli spodoba Wam się więcej niż standardowe 10 można oczywiście domówić dodatkowe, wg. cennika dodatkowego (w zakładce Cennik). Jeśli interesuje Was dokupienie większej ilości rozkładówek dajcie mi znać a przygotuję dla Was specjalne rabaty.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *